Bezkontaktní (radiové) čipové karty a jiné identifikátory
Vyznačují se nízkou cenou snímačů a bezpečností proti výrobě duplikátů. Mají pohodlné použití a umožňují trvalé přiložení identifikátoru ke snímači a tedy trvalou kontrolu přítomnosti identifikátoru. Je samozřejmě možné používat tytéž identifikátory pro kontrolu docházky, otevírání dveří i identifikaci u počítačů. Dále je možno (při výběru kompatibilního standardu) používat všechny naše výrobky s čipovými kartami/identifikátory zakoupenými se zařízeními jiných výrobců - pokud tedy např. firma již má zavedenu identifikaci uživatelů PC (od jiného výrobce) a každý zaměstnanec má svou kartu/identifikátor, je možno přidat např. kontrolu docházky (od naší firmy) tak, že již není potřeba zaměstnancům pořizovat další identifikátory - jednoduše využívají své dosavadní k oběma účelům.
Identifikátory - podrobnosti

EMULÁTORY pamětí DALLAS, magnetických karet a karet s čárovým kódem
Jedná se o čtečky bezkontaktních identifikátorů, které mají stejný výstupní formát jako paměť DALLAS, čtečky magnetických karet či čtečky čárového kódu. Lze je tedy využít k upgradu již nainstalovaných systémů na modernější bezkontaktní technologii bez nutnosti měnit celý systém.
Emulátory - podrobnosti

Mikrosnímač bezkontaktních čipových identifikátorů
Naše firma vyrábí unikátní mikrosnímač bezkontaktních identifikátorů ve tvaru polokoule o průměru 14mm, který lze přilepit například na klávesnici, monitor apod.
Mikrosnímač - podrobnosti

Snímače bezkontaktních čipových identifikátorů
Firma Alcor vyvíjí a vyrábí speciální nízkopříkonové snímače bezkontaktních identifikátorů, vhodné k přímému připojení na sériový port PC (nevyžadují napaječ) a pro všechny aplikace vyžadující dlouhodobý provoz ze záložních napájecích zdrojů. Díky profesionálnímu napojení analogové a digitální části a adaptivnímu algoritmu realizovanému výkonným mikroprocesorem typu RISC bylo dosaženo vynikajícího poměru výkon/dosah.
Snímače - podrobnosti