Systémy pro kontrolu vstupu
Programovatelné bezkontaktní ovladače dveřních zámků, bran, ... používající pro identifikaci bezkontaktní čipové karty. K dispozici je několik typů : jednodušší typy jsou lokálně programovatelné pomocí master karty (bezkontaktní čipová karta vyhrazená pro servisní účely) a nastavitelné z datového klíče ALCOR-AGENA. Tyto typy neukládají informaci o čase a kódech karet použitých k otevření dveří. Momentálně jsou k dispozici typy pro 24, 101 nebo 1637 karet (uživatelů).

Složitější typy jsou vybaveny hodinami reálného času a pamětí 8/16 kB, kterou lze rozdělit na dvě části : do první se nahrávají kódy s povoleným přístupem, do druhé se ukládá informace o časech a kódech karet použitých k otevření dveří. Tyto typy lze programovat přes linku RS-485, po níž se také načítají aktuální data.

Všechny typy jsou vybaveny vestavěnou anténou nebo umožňují připojení externí antény. K dispozici je anténa ve vodotěsné krabici nebo anténa určená k zavrtání do zdi z vnitřní strany, takže z vnější strany zdi nelze zjistit ani stopy po elektronickém ovládání vstupu.
Podrobnosti